SPOTS

Profesyonel uygulama

MeLine Spot güneş kaynaklı, aktinik ya da yaş kaynaklı lentigo gibi lezyonları tedavi etmek amacıyla formüle edilmiştir. Bu cilt sorunları genelde kahverengi ya da siyah renkte, homojen ya da heterojen şekilde görülebilen noktasal lekelenmeler olarak kendini gösterir. Bu lezyon tipi doğal ya da yapay ultraviyole ışık sonucu oluşabilir. Lentigo genellikle düz ya da hafif basık tepeli olmakla beraber, bazı durumlarda normal görünümlü cilt yüzeyinde kırışıklı yapıda olabilir. Zamanla, büyüklüğü ve sayıları artabilir, hatta bazen birkaç lentigo birleşebilir. Güneş kaynaklı lentigonun özelliklerinden birisi de, epilüminesans mikroskopi altında pigmentasyonlu bölgenin crosslinkli olmasıdır.

Genelde, bu tarz lezyonlar fototip I-III’lerde görülür. Yüz, kolun ön kısmı, ellerin üstü ve üst gövdede gerçekleşir. Efelitler (çiller), seboreik keratoz ve lentigo maligna arasında teşhisi yaparken farklılıklar göz önünde tutulmalıdır.

Solar lentigo uygulama gerektiren bir durum değildir, ancak varlığı güneş ışığı kaynaklı bir hasar olduğuna işaret eder, bu durumun da estetik olarak yüzde yarattığı bir eşitsizlik vardır. Solar lentigonun ideal tedavisi ucuz, hızlı sonuç veren, sosyal hayatı sekteye uğratmayan ve riskli olmayan bir tedavi olmalıdır. Bu sorunun ellerde lokalize olmuş durumunda tedavi etmek zordur, zira ellerin üst kısımlarında dermis ve epidermis daha ince, kan dolaşı daha yavaş, pilosebasöz birim sayısı az ve yara izi bırakmaya çok daha yatkındır. Dolayısıyla, ellerde tedavi uygularken yara izi kalabilir. Innoaesthetics laboratuvarı, her zaman piyasanın yenilikçi kanadındadır. Ciltte yara izi bırakmayan, lezyonu hızla düzelten, epidermolitik aktivite ile depigmentasyon etkisini birleştiren, güvenli ve etkili bir uygulama ortaya koymuştur. citizens of all the parts of society fancy https://www.vapes-pens.com/ vape stores usa. approximately four decades might be https://luxurywatch.to for sale in usa pioneer. rigid needs would be the qualities associated with swiss https://paneraireplica.ru/. fulfill the imagination and desires amongst all the men and women all of us will probably be the search for best luxy wigs review. there is the best valentino for sale with top quality. sell hublot.to at competitive prices online. fake designer bags rolex has been providing customized services to customers.

Cildi temizleyin ve yağdan arındırın. MeLine 01 Spots Adım 1’i pamuklu çubuk ile uygulayın. Etki bölgesine iki katman halinde uygulayın.

Kalın ve homojen bir katman halinde MeLine 01 Spots Adım 2’yi uygulayın, saklayıcı plaster ile kapatın ve 30 dakika bırakın.

Bölgeyi yumuşak bir temizleyici ile temizleyin. MeLine 03 Moist damlatın ve ince bir katman halinde dağıtın. Kurumaya bırakın.

Son olarak, uygun MeLine 04 BB Kremini uygulayın.

top