Meline Beyaz Ciltler Gece Kremi

 

10ml.

Melanin birikintilerinden ve cilt pigmentasyonundan kurtulun!

 

Aktif İçerikler
Cildinizdeki melanin içeriğini ve lekelenmeleri kontrol altına alın! Tirosinaz enzimi aktivitesini azaltarak ciltteki lekeli görüntüyü azaltın.Ürünün içindeki doğal içeriklerin sinerjisi mRNA transkripsiyonunu azaltır, bu sayede tirosinaz aktivitesi ve melanin üretimi yavaşlatılmış olur.Meline Beyaz Ciltler Gece Kremi içindeki aktif içeriklerin bazıları:
Azelaik asit,Melanostatin-5,Arbutin,Magnezyum sülfat,Tioktik asit,Retinal,Feniletil resorsinol
Etkisi
Cilt lekelenmesini azaltır Melanin içeriğini dengeler Azelaik asit, Melanostatin-5, Arbutin, Magnezyum sülfat, Tioktik asit, Retinal gibi güçlü aktif içerikler barındırır Melanin sentezini yavaşlatır
Bakım Protokolü
Ürünü en az 90 gün kullanmanız tavsiye edilir. Şayet bir klinikte cilt tedavisi gördüyseniz toplam tedavi süresi için doktorunuza danışınız.
Uygulama Protokolü
Gece kullanımı içindir. Cildi temizledikten sonra tüm cilde ince bir katman halinde uygulayın.Tamamen emilene kadar nazikçe masaj yapın. Ciltte rahatsızlık yaratması durumunda 2-3 hafta boyunda iki günde bir uygulayın, sonrasında günlük kullanıma geçin.
KULLANIM Ev devam ürünü
BÖLGE Yüz
AMBALAJ Pompalı kutu
DOZ

20g. 

 
 
 
 
 
 
Formülasyondaki aktif içerikler
cilde antioksidan ve anti-enflamasyon etkisi sağlar. Tirosinaz enzimini
kontrol altına alarak pigment üretimini azaltır. Aynı zamanda pigmente olmuş keratinositlerin degranülasyonuna ve temizlenmesine önayak olur.
 
 
top