INTIMATE

Profesyonel uygulama

İnternette mahrem bölgeler için kullanılan estetik süreçleri araştıracak olursak konuda özelleşmiş binlerce sayfa bualabiliriz. Bu da jinekolojik estetik süreçlerin gittikçe daha fazla kişinin ilgisini çektiğini göstermektedir.

Vücudun bu bölgesiyle alakalı birçok metod önerilmiştir, bunların çoğunluğu cerrahi yöntemlerdir.Ancak, son yıllarda birçok minimal invaziv ve non-invaziv süreç geliştirilmiştir.

Hastalarımız genellikle eşitsizlikler ve cilt rengindeki farklılıklardan rahatsızlık duymaktadır. Bu rahatsızlıklar, bazı uzmanları yüzde kullanılan pigmentasyon ürünlerine yöneltmiş olsa da, mahrem bölgelerin kendine has anatomik yapıları bu ürünlerin etkili olmasının önünde bir engeldir. Mahrem bölgede optimal etki sağlamak ve yan etki ihtimalini yok etmek için çalışmaktayız.

Bütün bu çalışmalarımız bizi yeni ürünümüz INTIMATE’a getirdi. Ürünümüz, bir yan etkiye sebep vermeden renk farklılıklarını tedavi etmede oldukça başarılıdır. Vücudun bu bölgesindeki cilt sorunlarını tedavi etmek için çok etkili olan ürünümüzün etkileri aynı zamanda bilimsel çalışmalarca sabittir.

Cildi temizleyin ve yağdan arındırın.

MeLine 01 Intimate ürününü uygulayın, ve cilt durumuna göre 5-10 dakika bırakın.

Yumuşak bir temizleyici ile bölgeyi temizleyin. MeLine 03 Moist damlatın ve ince bir katman halinde bölgeye dağıtın. Kurumaya bırakın.

4 gün sonra, MeLine 02 Intimate uygulamaya başlayın. Günde 1, ya da 2 kez uygulanabilir. 2 kez uygulanması halinde sabah-akşam şeklinde uygulanması tavsiye edilir.

top
slot gacor