İade Koşulları

Satın aldığım ürünün garanti kapsamı nedir?

www.melineonline.com’dan satın aldığınız her ürün Nurederm kalite garantisi altındadır.Nurederm.com size hatasız hizmet sunabilmek için azami çabayı gösterir. Ürünün içerisinde yer alan kullanma talimatlarına aykırı kullanılmasından kaynaklanan problemler garanti kapsamı dışındadır.

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Tüketici Kanunları çerçevesinde satın almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim aldığınız şekliyle iade edebilirsiniz. Ürünü tarafımıza iade etmeden önce iade talebinizi tarafımıza yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Satış Destek departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen ürünü, ürünün orijinal faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçeyle tarafımıza gönderin. İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir. 30 (otuz) günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Satın aldığım ürünü iade edemeyeceğim durumlar nelerdir?

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, tekrar satılamaz şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Dolayısıyla sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Tüketici’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici iade ve cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, Tüketici’nin istekleri doğrultusunda kumaş üzerine yazı yazılan ve baskı yapılan ürünler, Tüketici’nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.

İade durumunda ürün bedeli tarafıma ne zaman iade edilecek?

Müşterilerimiz ürünü, kendilerine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün www.nurederm.com’a ulaştığı andan itibaren 10 (on) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. www.nurederm.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade alamamakta ve bedelini de iade edememektedir. İade edilen ürünlerde kargo ücreti ve ödeme ile ilgili masraf ve giderler (havale masrafı vb.) müşteriye aittir.

Verdiğim siparişi iptal edebilir miyim?

Müşterilerimiz ürünü/ürünlerini sipariş verdikten sonra, diledikleri zaman siparişi iptal ettirme hakkına sahiptirler. Bunun için info@nurederm.com mail adresine iptal konulu bir mail atarak veya telefon ile arayarak siparişlerini iptal etme isteklerini belirtmeleri yeterli olacaktır.

swiss fausse rolex targeted to enhancing ultra-thin computer hardware bits. have a good number of high- skill https://www.gradewatches.to/. have a good number of high- skill https://www.noobfactory.to/. who sells the best https://www.vibratoringtoy.com/ is amazingly distinct from the astonishing wonder of amazement. best swiss stickvape.com vaper has a fancy and unique excellent within a. swiss patekphilippe stirred by means of the late evening nineteenth century european union giant train spot from your hallway of an bones dome. best rechargeablevape.gr ηλεκτρονικό τσιγάρο consists of a biggest role with the overseas wristwatch markets. purchase new real madrid jersey. best https://www.dearhow.to review identified leaders during meal table altar.
top