Biz Kimiz

 

Nurederm Kozmetik, konularında sektörün başarılı ekip liderlerinin bir araya gelmesiyle 2011 yılında kurulmuştur.

Deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmayı seven, yeniliklerin ve kalitenin adresi olmayı hedefleyen sinerjik ekibiyle kozmesötik ve minimal invaziv ürünlerin ithalatı alanında faaliyet göstermektedir.

Sektörün mutfağından gelen birikimi ve inovatif teknolojileri sahipleyen şirket anlayışı ile müşterileri/ne çözüm ortağı olabilmeyi başarmıştır.

MİSYONUMUZ; Güzelliğe adanmış yolda, güzel olmayı ve güzel kalabilmeyi hedefleyen müşterilerimizin bizden beklentilerine en kaliteli, en doğru, en güvenilir yöntemlerle hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ; Uluslararası yönergelerle belirlenmiş, tüm kural ve kaidelere göre hareket eden şirket yapısı ile güvenin adresi olmaktır. En iyiye, en doğru ve en güvenli yollardan ulaşmayı hedeflemektedir.

NUREDERM Kozmetik bilimsel kökenli yeni yaklaşımları yakından takip ederek, Türkiye’yi yeniliklerle buluşturmuş, kaliteli hizmet ve istikrar anlayışını benimsemiş, eğitim odaklı bir şirket olarak sektörde hizmet vermektedir.

Nurederm Kozmetik, yurtdışından ithal ettiği 15 farklı ürün yelpazesi ile hastane, hekim, muayenehane, güzellik salonu, kanalında çalışmaktadır. Tüm dünyadan seçkin markaların Türkiye tek yetkili distiribütörlüğünü yapmaktadır.

Bünyesinde bulunan tüm ürün gamlarında eğitim ilkesini benimsemiş olan firmamız, çözüm ve sonuç odaklı ürün gamları ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı planlamış; tüm yapılandırmasını bunun üzerine şekillendirmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışı eğitimler, lansmanlar, workshoplar ve kongrelerle desteklediğimiz iş ortaklarımıza, ürün ve marka bilgisi konusunda üst düzey hizmet anlayışı ile ilerlemeyi sürdürüyoruz.

top
slot gacor